Biblioteka Pedagogiczna zaprasza na panel dyskusyjny „Kochaj – Rozmawiaj – Wspieraj w trosce o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży”

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie zaprasza na panel dyskusyjny dla rodziców, wychowawców i pedagogów pn. „Kochaj – Rozmawiaj – Wspieraj w trosce o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Panel dyskusyjny rozpocznie się o godz. 17.00 (10 października). O współczesnych problemach, z jakimi zmagają się młodzi ludzie, będą rozmawiać psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie: Ewa Faliszek-Podgórska i Monika Sęk oraz Małgorzata Janczak – trenerka umiejętności społecznych, certyfikowany doradca ds. zdrowienia, prowadząca warsztaty o zdrowiu psychicznym w szkołach. Dodatkowo będzie to okazja do udziału w spotkaniu i rozmowie z Małgorzatą Janczak – autorką książki „O depresji. Rozmowy bez wstydu”.

Miejsce: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie, ul. Nowy Świat 30.

Więcej informacji: https://bpt.edu.pl/index.php/wydarzenia/836-kochaj-rozmawiaj-wspieraj-w-trosce-o-zdrowie-psychiczne-dzieci-i-mlodziezy