Grupa IV Liski

Co słychać w grupie IV?

Grupa IV - Dzieci przed budynkiem teatru
Wyjazd do Teatru

Dnia 12 czerwca dzieci z grupy IV  „Liski’ wybrały się do Teatru im. Ludwika Solskiego na przedstawienie pt: „ Pinokio”. Celem wycieczki było kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz kształtowanie u dzieci nawyków kulturalnego zachowania się podczas spektaklu. Przedstawienie bardzo wszystkim się podobało. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola, gdzie czekał na nich pyszny obiadek.

Grupa IV-Pani Wiosna
Dzień Mamy i Taty

Dwa najpiękniejsze słowa świata We wszystkich językach to Mama i Tata. Wypowiadane przez wszystkich ludzi, Czy to są mali, czy to są duzi. Mamusia, mamunia, mamcia czasami, Tatuś, tatulek, tatko kochany.   29 maja w naszym przedszkolu odbyła się niezwykle ważna uroczystość – Dzień Mamy i Taty. To wyjątkowe święto w szczególny sposób przeżywały zarówno […]