Grupa I Jeżyki

Co słuchać w grupie I ?

Grupa I - Dzieci z koszyczkami wielkanocnymi
Przygotowania do Wielkanocy

„Jeżyki” zaczęły przygotowania do świąt od poznania tradycji związanych z Wielkanocą, poznały zwyczaj malowania pisanek, dowiedziały się jakie produkty należy włożyć do koszyczka wielkanocnego, a także dowiedziały się jak bezpiecznie świętować śmingusa-dyngusa. Dzieci przygotowały także kurczaczki d swoich wielkanocnych koszyków! „Jeżyki” życzą wszystkim Wesołych Świąt!

Grupa I - Dzieci na spacerze
W poszukiwaniu wiosny

Na zewnątrz robi się coraz cieplej, promienie słońca zaczęły zaglądać do naszej przedszkolnej sali. „Jeżyki” wyposażone w lupy wybrały się na spacer, aby poszukać pierwszych oznak wiosny w pobliżu przedszkola. Nasze przedszkolaki napotkały na swojej drodze wiosenne kwiaty, a także dzięki determinacji prawdziwych poszukiwaczy, udało się odnaleźć w trawie biedronkę!