Bal karnawałowy w naszej grupie

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków, a w naszej grupie miało to miejsce 2 lutego 2022 r. Był to wyczekiwany dzień przez wiele tygodni- kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka. Rozpoznanie dzieci było bardzo trudne – pomysłowość rodziców nie miała granic. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami, korowodami oraz konkursami. Była też chwila na pamiątkowe zdjęcia grupowe i indywidualne. Dzieci spędziły czas w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.