Radosne świętowanie Dnia Przedszkolaka!

Radosne świętowanie Dnia Przedszkolaka!

 

W naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Przedszkolaka! Od samego rana w całym przedszkolu panowała radosna atmosfera, a dzieci z uśmiechami na twarzach uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach.

Dzień Przedszkolaka to wyjątkowy czas, który pozwala w kreatywny sposób celebrować energię, radość i beztroskę, jakie każdego dnia przedszkolaki wnoszą w nasze życie. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji – były zabawy ruchowe, wesołe piosenki, tańce i integracyjne zabawy grupowe. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Jesteśmy ogromnie dumni z grupy Jeżyków, która z wielkim zaangażowaniem i radością zaśpiewała piosenkę „Jestem zuch” przed całą społecznością przedszkolną.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek od Rady Rodziców, który sprawił wiele radości i był pięknym zwieńczeniem wspólnego świętowania. To był dzień pełen uśmiechu, serdeczności, integracji i niezapomnianych chwil – taki, który zostanie w pamięci na długo!

Moi Drodzy, rzecz jest taka,

mamy dziś DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!

Najlepszego PRZEDSZKOLAKI!

i dziewczyny i chłopaki.

Zdrowia, szczęścia Wam życzymy,

„Sto lat, sto lat” – zanucimy.

Niech Wam zawsze słońce świeci

Cudowności – Nasze Dzieci!

Przejdź do treści