Akcja Tarnowska „Kropla” dla małych pacjentów

Zapraszamy do udziału w akcji Tarnowska „Kropla” dla małych pacjentów „Św. Mikołaj inaczej…” organizowanej przez Stowarzyszenie „KROPLA”.

Szanowni Państwo mimo wojny za wschodnią granicą i w bardzo szczególnej sytuacji… Po raz kolejny organizowana jest zbiórka na rzecz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej.

W tym roku mali pacjenci i ich opiekunowie zamknięci w reżimowych salach kliniki bardzo potrzebują:

• chusteczek nawilżających,
  • chusteczek higienicznych,
  • papieru toaletowego,
  • ręczników jednorazowych,
  • pampersów dla dzieci od 10 kg,
  • kremów i balsamów (koniecznie w wąskich tubkach),
  • maści Sudocrem

W tym roku prosimy nie przynosić mydeł w kostkach.

Wszystko to zbierane będzie w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej przy ul. Warzywnej 3 (wejście boczne) w dniach 12 i 13 grudnia 2022r. (poniedziałek, wtorek) w godz. 9.00 – 16.30. Wszystko to wolontariusze zawiozą do kliniki wrocławskiej 14 grudnia 2022r.

Zachęcamy do udziału w akcji Rodziców i dzieci.

Każdy może być Świętym Mikołajem – czyli daj siebie innym!