Bal Karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się „Misie” 7 lutego 2024 roku podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą i radością prezentowały oryginalne przebrania. „Misie” zamieniły się w księżniczki, wróżki, piratów czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Wystrój sali balowej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Cieszymy się, że ten dzień i wspólna zabawa przyniosły wiele przyjemności naszym przedszkolakom! Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze oraz dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie strojów, za kreatywność i pomysłowość!