Bal Karnawałowy u Misiów

Karnawał to czas radości, przepełniony zabawą i muzyką. W balu karnawałowym zorganizowanym w Przedszkolu nr.15 dzieci wcieliły się w królewny, wróżki, batmanów, policjantów, strażaków. Pojawiły się postacie z ulubionych dziecięcych bajek. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych, różnorodnych strojów karnawałowych. Cały bal przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze. Wszyscy bawili się świetnie, dodatkową atrakcją były konkursy oraz wspólne zabawy które dostarczyły przedszkolakom mnóstwo uśmiechu na twarzach. Różnorodna muzyka zachęcała do wspólnej zabawy oraz była okazja do zintegrowania się. Bal na długo zapadnie dzieciom w pamięci oraz dostarczył niezapomnianych przeżyć. Kolejny już za rok.