Bal karnawałowy u Zajączków

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas dnia 15 lutego 2023 roku. Tego dnia już od rana w naszej grupie pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać wróżki, księżniczki, piratów, Spider-Manów, smoka, zajączka, Batmana …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje bajeczne stroje, w otoczeniu niecodziennej dekoracji. Z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała naszych Milusińskich do tańca. To był wspaniały karnawałowy bal, a niezapomniane wrażenia na długo pozostaną w pamięci naszych Zajączków. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów karnawałowych.