Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Moja Babcia ukochana

Śmieje się do mnie od rana,

Zawsze coś dobrego ma

I buziaka da.

Dziadek dużo bajek zna

Śmieje głośno się ha, ha

A my dzisiaj zawołamy

BARDZO WAS KOCHAMY !!!

Styczeń to zimowy miesiąc, pełen chłodnych dni, ale są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To 21 i 22 stycznia, gdy swoje święto obchodzą nasze kochane Babcie i Dziadkowie.

27 stycznia był wyjątkowym dniem w naszej grupie. Dzieci od samego rana ze zniecierpliwieniem czekały na zaproszonych gości. Zajączki przygotowały dla swoich kochanych Babć i Dziadków specjalny program artystyczny, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Mali artyści bardzo zaangażowali się w występy i włożyli w nie całe serca, chcąc wyrazić swoją wdzięczność i miłość do swoich Babć i Dziadków.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wręczyły swoim gościom upominki, aby w szczególny sposób podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Atmosfera podczas uroczystości była wspaniała i bardzo radosna, a czułościom nie było końca.

Skip to content