Dzień Babci i Dziadka w naszej grupie

Styczeń to zimowy miesiąc, pełen chłodnych dni, ale są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To 21 i 22 stycznia, gdy swoje święto obchodzą nasze kochane Babcie i Dziadkowie. Wówczas w naszym przedszkolu wszyscy wspólnymi siłami przygotowujemy uroczystość na ich cześć, aby sprawić naszym Dziadkom wielką przyjemność. Uroczystość ta stała się tradycją na stałe wpisaną w przedszkolny kalendarz imprez. Dzieci przygotowały dla swoich kochanych babć i dziadków krótki program artystyczny, recytowały wierszyki, śpiewały piosenkę. Każdy przedszkolak przygotował torebkę dla Babci i medal dla Dziadzia. Są to niezwykłe dni pełne uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Zapraszamy do oglądnięcia występu!

Występ dzieci z grupy III z okazji dnia Babci i Dziadka – Link: https://drive.google.com/file/d/11OzKOvgNDJJqX9vKDN1XRizAOGiDsHFs/view

Kochana Babciu, Kochany Dziadku,
dziś Wam przynoszę po jednym kwiatku,
do tego dokładam serdeczne życzenia,