Dzień Dziecka w grupie II

1 czerwca 2021 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka

To dzień ważny dla wszystkich dzieci, zarówno tych małych, jak i dużych. Poznaliśmy dzieci z różnych stron świata, ich wygląd, miejsce zamieszkania, ulubione zabawy oraz dziecięce marzenia. Dowiedzieliśmy się, co różni, a co łączy wszystkie dzieci na świecie. Zapoznaliśmy się również z prawami i obowiązkami dzieci.

Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Przedszkolaki uczestniczyły w wesołych zabawach, przepełnionych różnorodnymi atrakcjami – dzięki uprzejmości Rodziców pojawiły się, m.in.: tunele do czołgania, duże piłki do skakania, namioty dziecięce – tipi, mini baseny z kulkami. Dzieci z zapałem i uśmiechem na buziach uczestniczyły także w zabawach tanecznych do piosenek z repertuaru dziecięcego oraz w tańcach do współczesnej muzyki dyskotekowej. Przedszkolaki brały również udział w konkurencjach sportowych.

Kochane dzieci! Życzymy Wam dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia!

Wychowawczynie grupy II