Dzień Dziecka

,,Uśmiech dziecka największym skarbem…” Staramy się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dzieci ciekawy.

Jednakże co roku to właśnie 1 czerwca jest nadzwyczajnie ważny. Z okazji Dnia Dziecka dzieci czują się wyjątkowo, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. Nie inaczej było w naszej grupie. Od samego rana na dzieci czekało wiele atrakcji, dzięki zaangażowaniu Rodziców mogliśmy urządzić na naszej sali wesołe miasteczko. Dzieci także otrzymały pudełko z prezentami, w którym znalazły się piękne zabawki, które bardzo szybko znalazły zainteresowanie całej grupy.

Po zabawach z kolegami w salach dzieci zgodnie z założeniami tego wspaniałego dnia uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach, którym towarzyszyły beztroska radość i zaraźliwy śmiech. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu słodki prezent.