Dzień Edukacji Narodowej u Jeżyków

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa Jeżyków zaprosiła gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek .Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pani dyrektor Anna Stańczyk skierowała do Pracowników Przedszkola wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.