Dzień Mamy i Taty u Misiów

Maj jest miesiącem, w którym przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam, które 26 maja obchodzą swoje święto. W ten niezwykle ważny czas dzieci przedstawiają programy artystyczne nie tylko dla Mam, a również dla Tatusiów obchodząc wspólnie „Dzień Rodziny”. „Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

W dniu 24.05.2024 r. odbyła się w naszej grupie uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Podczas starannie przygotowanego występu Misie prezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Po wspaniałym występie, na twarzach Rodziców zauważyć można było wzruszenie i rozpierającą dumę ze swoich pociech. Były gromkie brawa, a podczas wręczania upominków, całusom i uściskom nie było końca. Kochani Rodzice jeszcze raz życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń i serdecznie dziękujemy za obecność.