Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu wspólnie uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ubrane w koszulkę ze swoim przyjacielem – misiem lub z misiowymi akcesoriami np. opaską. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy misiowych piosenkach. Przygotowano również wiele innych atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, zgadywanki, misiowe tańce oraz … sesje zdjęciową z Misiem, który odwiedził nasze kochane przedszkolaki. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.