Dzień Pluszowego Misia

W dniu 24 listopada „Jeżyki”wspólnie z grupą „Misiów” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami. A jak wiemy wszystkie dzieci kochają pluszowe niedźwiadki, dlatego obie grupy wspólnie, hucznie świętowały ten wyjątkowy dzień.

Tego dnia dzieci mogły przejść się po wybiegu niczym prawdziwi modele oraz modelki i zaprezentować wszystkim swoje misie. Brały udział w pogadankach na temat swojego pluszowego misia, bawiły się przy piosenkach: „Jadą misie”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”, w zabawach ruchowych z misiem, z chustą animacyjną, składaniu obrazka z części. Na koniec przedszkolaki wykonały wyjątkowe misie, które można podziwiać na wystawie w holu przedszkola. Specjalnie przygotowana fotoramka pozwoliła dzieciom zmienić się na chwilę w swoją ulubioną przytulankę. Na koniec zajęć każde dziecko otrzymało niespodziankę. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie, z której radości było co niemiara.