Dzień Pluszowego Misia

25 listopada dzieci z grupy IV uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. „Zajączki” zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dzieci poznały historię powstania misia, a następnie uczestniczyły w quizie podczas którego przypomniały misie z różnych znanych bajek. Nie brakowało w tym dniu tańców, zabaw, wierszy oraz piosenek o tematyce misiowej. Na koniec wykonały wyjątkowe misie wyklejając szablon włóczką. Po zakończonych zabawach dzieci otrzymały odznaki. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.