Dzień Przedszkolaka u Misiów

20 września 2023 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy ważne święto Dzień Przedszkolaka. Co roku, w całej Polsce, właśnie wtedy przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. W tym roku na sportowo, a co za tym idzie wszystkie przedszkolaki były ubrane w stroje sportowe. Dzieciaki biegały, pokonywały tor przeszkód oraz ćwiczyły swoją sprawność ruchową. Misie uczestniczyły w wesołych zabawach, przepełnionych różnorodnymi atrakcjami, pojawiły się, m.in.: tunele do czołgania, zjeżdżalnia, mini basen z kulkami. Było przy tym mnóstwo radości, śmiechu i głośnego dopingowania kolegów i koleżanek. Nie zabrakło też tańców z balonami oraz zabaw z chustą animacyjną. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Były piękne życzenia i upominki od Pani Dyrektor.

Wszystkim Przedszkolakom z okazji ich święta życzymy samych radości każdego dnia, beztroskich dni, dużo przyjaźni zawartych na długie lata.