Dzień Rodziny

Mama i Tata to ważne słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. 7 czerwca dzieci z dużym zaangażowaniem prezentowały swoje możliwości wokalne, recytatorskie i taneczne. Nasze dzielne Zajączki zaprezentowały płynący z serca bogaty program artystyczny, ubarwiając go wierszami, piosenkami, tańcem, życzeniami i upominkami z okazji Pięknego Święta Rodziców. Przedszkolaki przygotowały dla swoich Bliskich upominki, wśród których nie zabrakło pięknych laurek dla Mam orazkolorowych krawatów dla Tatusiów. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po wspaniałych występach na twarzach Rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie, łzy szczęścia i dumę ze swoich pociech.

Z okazji Dnia Mamy i Taty Pani Dyrektor złożyła Rodzicom najserdeczniejsze życzenia: niespożytych pokładów energii, sukcesów w życiu rodzinnym i zawodowym, dużo miłości, uśmiechu oraz cierpliwości każdego dnia.