Gemini Park Tarnów Zaprasza na Ferie!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w  interaktywnej wystawie „Misja Kosmos”, która odbędzie się w Gemini Park Tarnów w dniach 12-17 lutego!
Dzieci będą miały okazję wyruszyć w fascynującą podróż kosmiczną, pełną atrakcji i edukacyjnych doświadczeń. Na wszystkie przygotowane  atrakcje wstęp jest wolny.

📅 Daty Misji Ferie: 12-17 lutego ⏰ Godziny otwarcia Misji Kosmos: 12:00-18:00

🚀 Atrakcje:

Odkrywanie fascynujących tajemnic kosmosu
Poznawanie nowych gwiazdozbiorów
Ocalanie spadających gwiazd
Wystrzeliwanie rakiet kosmicznych
Dotykanie kosmicznego pyłu
VR Wirtualny spacer po stacji kosmicznej
Możliwość spojrzenia na Ziemię z okna rakiety
Dyplomy ukończenia Misji Kosmicznej dla każdego Uczestnika
Opieka 4 animatorów
Dodatkowe atrakcje:

Specjalne atrakcje dla przedszkoli: wyjątkowe zajęcia dostosowane do wieku i zainteresowań najmłodszych
Konkurs „Nasza Misja Kosmiczna” – ozdabianie metrowych, kartonowych rakiet z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród! Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy grupy zorganizowane i indywidualne do zabawy, nauki i wspólnego spędzenia czasu.
📌Rezerwacja miejsc : . Prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc na konkursowe atrakcje. Każdy uczestnik wystawy otrzyma super dyplom udziału w Misji Kosmos!
Kontakt: Aleksandra Gładysz zgłoszenia@kreatywnewydarzenia.pl

📍 Lokalizacja: Strefa Małych Odkrywców Wielkiego Kosmosu znajduje się na poziomie 1 Gemini Park Tarnów, obok strefy restauracyjnej oraz w pobliżu wejścia od strony Siemachy.

Do Waszej dyspozycji codziennie od 12 do 17 lutego od godz. 12.00 do 18.00 będzie naszych 4 Kosmicznych Przewodników, którzy zabiorą Was w międzygalaktyczną podróż.

„Misja Kosmos” w Gemini Park Tarnów to idealna okazja, by połączyć edukację z zabawą i zapewnić dzieciom niezapomniane wrażenia. To będzie niezapomniana przygoda kosmiczna dla wszystkich Małych Odkrywców!

WSTĘP NA WSZYSTKIE ATRAKCJE JEST BEZPŁATNY!