Uczestnicy wykonywali różnorodne zadania oddechowe i logopedyczne, wykazując się dużym zaangażowaniem oraz kreatywnością. Dzieci miały okazję ćwiczyć prawidłowy tor oddechowy poprzez zabawy i konkurencje przygotowane przez organizatorów.

Nagrodzeni zostali Aleksandra Racia , Bianka Korcel, Jakub Tymoszuk oraz Aleksander Węgiel, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękne  upominki. Konkurs przebiegł w miłej atmosferze i był doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę oraz rozwijania umiejętności komunikacyjnych dzieci.