Mikołaj w przedszkolu

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. W środę, 6 grudnia, z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Przedszkolaki odświętnie ubrane, już od samego rana z wielką niecierpliwością nasłuchiwały „Mikołajkowych” dzwoneczków. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Świętego Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz worka pełnego prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Na zakończenie wizyty wszystkim przedszkolakom wręczył prezenty. Za upominki dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i wierszykami. Występ dzieci, Mikołaj nagrodził gromkimi brawami oraz słownymi pochwałami. Następnie wręczył upominki i zaprosił do wspólnych zdjęć. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym dzieciom wiele radości.

Po powrocie na każdą grupę czekała kolejna niespodzianka. Okazało się, że Mikołaj zostawił Pani Dyrektor jeszcze ogromny worek z prezentami. Przedszkolaki rozpakowały z niego zabawki, które znalazły swoje miejsce na naszych przedszkolnych półkach.