Misie z wizytą w przedszkolnej kuchni

20.05.2024 roku przedszkolaki w związku z realizacją tematyki kompleksowej odbyły wycieczkę do przedszkolnej kuchni, aby zapoznać się z zawodem kucharki. Przedszkolaki poznały bliżej miejsce, gdzie przygotowywane są pyszne śniadanka, obiadki i podwieczorki. Misie miały możliwość poznania wyglądu i wyposażenia kuchni. Podczas zwiedzania poznały pracę Pań kucharek, które przygotowują pyszne i zdrowe posiłki, a także zobaczyły przybory niezbędne do ich pracy.  Pani Asia opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca oraz jak wygląda jej strój. Dzieci rozpoznawały i nazywały urządzenia i akcesoria kuchenne, które potrzebne są do pracy w kuchni, a ich wielkość zrobiła na nich ogromne wrażenie. Okazało się, iż miejsce to kryje w sobie wiele tajemnic. Wszystkie dzieci wypowiadały się na temat ich ulubionych potraw w przedszkolu i domu. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały paniom kucharkom oraz wręczyły laurki. Dziękujemy serdecznie Pani Asi, Pani Karolinie i Pani Anetce za przedstawienie nam swojego jakże ważnego zawodu w naszym przedszkolu. Dzieci zgodnie stwierdziły, że nasze Panie kucharki gotują pyszne i zdrowe posiłki oraz obiecały, że będą wszystko zjadały. Dziękujemy Paniom za miłe przyjęcie!