Musical „Piotruś Pan”

Dnia 26 stycznia 2023 r. dzieci z naszego przedszkola udały się do Kina „Marzenie” w Tarnowie na musical pt.: „Piotruś Pan”. Wspaniała gra aktorów z Polskiego Teatru Muzycznego wprowadziła małych widzów w niesamowity baśniowy świat. Spektakl przeplatany był licznymi piosenkami i tańcem w wykonaniu aktorów. Dzieci w trakcie spektaklu angażowane były do wspólnej zabawy razem z wykonawcami, co wywołało wielką radość na ich twarzach.

Głównym bohaterem musicalu był tytułowy Piotruś Pan, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły jego przygody i zmagania z odwiecznym wrogiem kapitanem Hakiem. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć barwne przedstawienie, pełne zaskakujących zwrotów akcji, efektów specjalnych. Dzieci mogły choć na chwilę przenieść się do magicznej krainy marzeń i przeżywać niezwykłe przygody tytułowego bohatera, który pragnął na zawsze pozostać małym chłopcem.

Grupa III - Dzieci w kinie
Grupa III – Dzieci w kinie