Pasowanie na Przedszkolaka

15 listopada w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla ,,Misiów”. O tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Misie złożyły również przysięgę – obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, a także być dzielnymi przedszkolakami. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „magicznego ołówka” dokonała uroczystego „aktu pasowania”. Na pamiątkę  tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i niespodziankę. Dla przedszkolaków  było to  wielkie przeżycie, a dla Rodziców powód do dumy i  zadowolenia ze swoich pociech. To był niezapomniany dzień, pełen uśmiechu, zabawy i wzruszeń. Serdecznie gratulujemy Rodzicom i dziękujemy za przybycie.