Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnania nadszedł czas…

27.06.2023 roku dumne i dzielne Starszaki zaprosiły Panią Dyrektor, rodziców i kadrę przedszkola na wspaniałą i wzruszającą Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego i pożegnania przedszkola. Uroczystość miała na celu wdrażanie do poszanowania tradycji, prezentację umiejętności artystycznych przed zaproszonymi gośćmi, doskonalenie poprawnej wymowy i pięknej polszczyzny, rozwijanie pamięci, odwagi i śmiałości u dzieci, promowanie idei integracji społecznej oraz pogłębianie współpracy przedszkola z rodzicami.

Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały przepiękny montaż słowno-muzyczny. Były wiersze i piosenki. W zaprezentowanych piosenkach widać było – budzące się do życia talenty i zdolności. Starszaki włożyły w swój występ wiele pracy, cały swój talent, całą moc co zaproszeni na uroczystość goście docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami.

W oficjalnej części montażu słowno-muzycznego „Zajączki” podziękowały Pani Dyrektor i kadrze przedszkola za wspaniałe chwile spędzone w przedszkolu. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.

Zgodnie z tradycją naszej placówki nasi Absolwenci zostali obdarowani pomysłowymi upominkami, ufundowanymi przez Radę Rodziców, która w serdecznych, ciepłych i wzruszających słowach złożyła podziękowania Pani Dyrektor i wszystkim pracownikom przedszkola. Były uśmiechy i chwile wzruszenia.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała kadrze przedszkola za trud włożony w edukację, opiekę i działania wychowawcze podejmowane na rzecz wychowanków, zaś wszystkim Rodzicom za owocną współpracę oraz wspieranie inicjatyw i działań podejmowanych dla rozwoju naszego przedszkola.

Życzymy naszym drogim wychowankom i ich rodzicom bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku, zaś dzieciom wkraczającym po wakacjach w kolejny etap edukacji dedykujemy przesłanie: „Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestaniecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji powinna nadal towarzyszyć zabawa, uśmiech i zadowolenie – nawet z najdrobniejszych sukcesów”.

Pięknie dziękujemy dzieciom za ich obecność, każdą chwilę wspólnie spędzoną, za wszystkie uśmiechy i radości. Cieszymy się, że mogliśmy przeżyć tyle niezapomnianych dni.

Pożegnania zawsze z jednej strony są trudne, ale jednocześnie zawierają w sobie obietnicę przygody, jaką jest z pewnością czas edukacji szkolnej, dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam kochani Absolwenci powodzenia i samych sukcesów w szkole!

Skip to content