Pożegnanie 6 latków

Pożegnanie sześciolatków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się bowiem czteroletni okres przyjaźni, wspólnych zabawi spotkań, wspólnej pracy. Z maluszków dzieci stają się samodzielnymi, odważnymi ciekawymi świata starszakami. W  naszym przedszkolu w grupie  III i IV odbyło się uroczyste pożegnanie sześciolatków.

Przedszkolaki śpiewały i recytowały, wiersze. Od Rady Rodziców dzieci otrzymały  wspaniałe prezenty. Po występach były kwiaty i podziękowania –rodzicom za współpracę z placówką, wychowawczyniom za cierpliwość, dobro, serce, troskę. Dziękowano też pani dyrektor Annie Stańczyk, która każdego dnia była z przedszkolakami czuwając nad ich bezpieczeństwem i rozwojem.

Od września absolwenci naszego przedszkola rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Życzymy dzieciom powodzenia na nowej drodze i samych sukcesów w szkole!

Link grupa 3: https://drive.google.com/file/d/1GJC1JSNV3wxjYUYzTuP1XCLyC9Olqk4S/view?usp=sharing