Pożegnanie przedszkola

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

W GRUPIE JEŻYKÓW

2021/2022

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań… To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego przedszkola. A dziś już nadszedł czas pożegnania….

Ach cóż to był za dzień ….. długo oczekiwane wakacje w końcu nadeszły. W tym dniu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Nadeszła też chwila, której nie lubimy, przyszedł czas pożegnania z naszymi najstarszymi Jeżykami, które ruszą w dalszą szkolną edukację. Nie zabrakło wspaniałej części artystycznej, gdzie przyszłe szkolniaki po raz ostatni w przedszkolu wykazały się swoimi talentami wokalnymi, tanecznymi oraz recytatorskimi. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła prezenty oraz dyplomy najstarszym Przedszkolakom, które opuszczają mury naszego przedszkola.

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą, owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy. Przede wszystkim dziękujemy Wam kochane Dzieci – za uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle od Was nauczyć!

Pani Bożenka i Pani Joasia, Pani Monika

Link do występu dzieci z grupy III z okazji pożegnania przedszkola: