Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi to święto ekologiczne na całym świecie. W naszym przedszkolu również pamiętamy o tym ważnym dniu , którego celem jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę. Z tej okazji 21.04.23r. zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków spotkanie proekologiczne, przypomnieliśmy jak przedszkolaki mogą zadbać o naszą wspólną planetę, segregowaliśmy śmieci, uczyliśmy się o wartości czystej Ziemi dla naszego zdrowia. Wszystkie te działania miały na celu podkreślenie, jak ważne jest nasze zaangażowanie w działania na rzecz naszej planety. Przedszkolaki wiedzą to doskonale i zawsze chętnie biorą udział w tego typu wydarzeniach. Przedszkolaki zakończyły świętowanie  marszem po ulicach osiedla, promując zachowania ekologiczne.