Święto Rodziny w naszej grupie

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu życzenia kochanym Mamom. Niecały miesiąc później – 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty i jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowanie Tacie za wszystko, co dla nas robi. Połączyliśmy te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem.

Niestety, w tym roku, z powodu pandemii nie mogliśmy gościć Rodziców w przedszkolu. Przedszkolaki z wypiekami na twarzy zabrały się za przygotowanie oryginalnych pomysłów z okazji Dnia Mamy i Taty. W kolorowej scenerii, kostiumach, wśród melodii piosenek – tak w tym roku przedszkolaki wzruszyły mamy i tatusiów.

Wszystkim Rodzicom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia wiecznej miłości, zdrowia, niewyczerpanych pokładów wyrozumiałości i cierpliwości na każdy dzień życzą Przedszkolaki z grupy II.

Zapraszamy do obejrzenia programu artystycznego z tego wydarzenia.

Link: https://drive.google.com/file/d/1wbrsPmK1GKzjNehl8ncyPQ2kPu7gVZLw/view?usp=sharing