„Świętujemy Dzień Babci i Dziadka”

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, zaufaniem i beztroskim dzieciństwem. W naszym Przedszkolu zapraszanie Babć i Dziadziusiów na uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar uroczystości przedszkolnych. W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność.

We wtorek 23.01.2024 r. w grupie „Misiów” odbyła się wielka uroczystość dla Babć i Dziadków zorganizowana z okazji Ich święta. Na początku Pani Dyrektor w imieniu własnym oraz całej społeczności przedszkolnej przywitała szanownych Gości oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta. „Kochanym Babciom i drogim Dziadziusiom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków. Babcia i Dziadek to skarb, który każdy wnuk powinien pielęgnować. Dziękujemy, że jesteście!”

Następnie wszystkie dzieci z wielkim przejęciem recytowały wzruszające wiersze i śpiewały piosenki oraz prezentowały swoje umiejętności taneczne – zatańczyły twista. Na zakończenie dzieci zaśpiewały ,,STO LAT”, złożyły przybyłym Babciom i Dziadkom życzenia i wręczyły wzruszonym gościom przepiękne prezenty. Dziadkowie z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek ufundowany przez Rodziców.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Babciom i Dziadziusiom za obecność w tym szczególnym dniu oraz wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie przepysznych ciast na poczęstunek dla Babć i Dziadków.