Świętujemy Dzień Przedszkolaka

20 września to dzień wyjątkowy – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dla najmłodszych to okazja do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Ten okres edukacji, to ważny etap w życiu każdego dziecka – nawiązywania pierwszych przyjaźni i zdobywania nowych umiejętności. W tym dniu nie mogło zabraknąć tańców z balonami przy muzyce i pysznych słodkości. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły, biorąc udział w różnych konkurencjach sportowych, zabawach przy piosenkach z dziecięcego repertuaru oraz uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Nie obyło się też bez zagadek, konkursów z zaczarowanym pudełkiem oraz jesiennych zabaw z liśćmi. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka. Na zakończenie zajęć przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale „Super Przedszkolaka”.

Link – Dzieci z grupy IV śpiewają Hymn Przedszkola nr 15: