Warsztaty „W świecie dinozaurów”

23 listopada dzieci z grupy IV odkrywały świat dinozaurów podczas warsztatów edukacyjno-artystycznych w Szkole Podstawowej nr 23 w Tarnowie. Pod okiem nauczycielek – przewodników wyruszyły w podróż do świata dinozaurów. Z dużym zainteresowaniem obejrzały prezentację multimedialną pt.: „W świecie dinozaurów”, wysłuchały opowieści o największych gadach w dziejach Ziemi. Jako badacze – paleontolodzy, podczas wyprawy poszukiwawczej odkryły skamieniałości, by potem swoje znaleziska pomalować. Były to odlewy gipsowe: amonity, prapaprocie i inne skamieniałości. Znakomicie bawiły się przy ,,Piosence o dinozaurach”. A na koniec zdały wzorowo egzamin z wiedzy o prehistorycznych gadach. Za udział w warsztatach dzieci otrzymały certyfikat dla naszego przedszkola. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspaniałą organizację.