Ważne informacje!

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie nowego budynku naszego przedszkola z udziałem władz miasta Tarnowa, które odbędzie się 06.04.2023 r. o godzinie 9.30.

Od 03.04.2023 r. rozpoczynamy zabawę, pracę i naukę w nowym budynku naszego przedszkola. Przedszkole jest czynne, tak jak do tej pory od 6.00 do 16.30.

Ze względu na catering w czasie remontu, przypominamy o konieczności zgłaszania nieobecności dziecka w przedszkolu do godziny 8.00 danego dnia. Jeżeli nieobecność nie zostanie zgłoszona, będą naliczane opłaty za żywienie.

W czasie remontu starego budynku parking będzie nieczynny, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przyprowadzania i odbierania dzieci.

Zebrania grupowe odbędą się po świętach wielkanocnych (daty zostaną podane w późniejszym terminie).

Prosimy o wyrozumiałość i liczymy na Państwa wsparcie. Przepraszamy za niedogodności związane z remontem starej części budynku.