Wielkanocny Targ Regionalny w Tarnowie

Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako organizator Targu Regionalnego zaprasza wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli do odwiedzenia Wielkanocnego Targu Regionalnego, który odbędzie się już 26 marca 2023  przy ulicy Giełdowej 15 w Tarnowie.

Podczas Targu zaopatrzą się Państwo w najlepszej jakości produkty na świąteczny stół wprost  od rolników, producentów i przetwórców w myśl zasady „prosto z pola na stół”. Oprócz produktów spożywczych będzie można nabyć stroiki i dekoracje wielkanocne. Wystawcy oraz Koło Gospodyń Wiejskich przeprowadzą degustacje tradycyjnych potraw.

Zachęcamy wszystkie dzieci do samodzielnego wykonania kartki wielkanocnej i przyniesienia jej na Targ w godzinach 9.00 – 12.00. Gwarantujemy, że każdy młody artysta zostanie nagrodzony. Wśród nagród przewidzieliśmy wejściówki do sal zabaw: RAJTEK, AKUKU kawa i zabawa, strefa zabaw w Centrum Sportów Rakietowych i słodkości

Poniżej przedstawiam link z informacja mi na temat Targu.