Witamy po wakacjach!

Witamy po wakacjach!

Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków, Was drodzy Rodzice oraz te dzieci, które dołączą do naszej grupy w tym roku szkolnym.

01.09.2021 r rozpoczynamy wesołą i radosną przedszkolną przygodę już jako 5,6- latki w oddziale III. Przypominamy, iż funkcjonujemy nadal w reżimie sanitarnym i zachowujemy ustalone wcześniej zasady bezpieczeństwa. Wychowawczynie, w niezmienionym składzie, pracują w godzinach 7.30- 16.30. Dzieci uczestniczyć będą w zajęciach z języka angielskiego w każdy wtorek i czwartek, w zajęciach z religii w środę i piątek, a dzieci z aktualnymi zaświadczeniami o wadach postawy w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej.

W pierwszy dzień nie zapomnijmy zaopatrzyć dzieci w pantofle, najlepiej wsuwane lub na rzepy. Do końca tygodnia prosimy, aby dzieci przyniosły podpisane teczki na rysunki, strój gimnastyczny we woreczku materiałowym, podpisany. Prosimy również o aktualne numery telefonów, adresy poczty elektronicznej, upoważnienia do odbioru dzieci przez inne osoby niż rodzice. Pozostałe informacje podane zostaną na zebraniu organizacyjnym, które planujemy na początku września.

Wychowawczynie grupy III.

Skip to content