Wyniki międzyprzedszkolnego konkursu „Moja rodzina z figur geometrycznych”

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział i duże zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a nauczycielom za zgłoszenie dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Moja rodzina z figur geometrycznych” organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 15 w Tarnowie.

Na konkurs wpłynęło 14 prac wykonanych różnymi technikami. Wszystkie prace są niezwykle ciekawe i wymagały dużej pracy. Prace oceniane były przede wszystkim pod względem samodzielności wykonania i wkładu własnego dziecka, a także walorów estetycznych i ciekawego wykonania.

Dnia 5 maja 2022 r. komisja konkursowa w składzie: Anna Stańczyk – Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 15; Agnieszka Remian – zastępca dyrektora, nauczyciel wychowania przedszkolnego; Paulina Pęcek – członek Rady Rodziców, wyłoniła finalistów.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Franciszek M. – Przedszkole Publiczne nr 29

II miejsce: Oliwia Sz. – Przedszkole Publiczne nr 24

III miejsce: Gabriela R. – Przedszkole Publiczne nr 18

Wyróżnienie: Zuzanna S. – Przedszkole Publiczne nr 29

Wyróżnienie: Fabian K. – Przedszkole Publiczne nr 29

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują dyplomy i drobne upominki. Po odbiór dyplomów i nagród prosimy zgłaszać się od wtorku 10.05.2022 r. w godzinach funkcjonowania placówki (6.00-16.30).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Prace plastyczne - Konkurs moja rodzina z figur geometrycznych
Prace plastyczne – Konkurs moja rodzina z figur geometrycznych