Zakończenie roku przedszkolnego to wyjątkowy moment – pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień. Nasze 6-latki uroczyście pożegnały przedszkole, prezentując przygotowany program artystyczny. Nie zabrakło piosenek, wierszy oraz serdecznych podziękowań dla rodziców i pracowników przedszkola.
Podczas uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki, które będą przypominać im o wspólnie spędzonych latach. Był to czas podsumowania wielu wspólnych chwil, zdobytych umiejętności oraz zawartych przyjaźni.
Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów, radości z odkrywania świata, wytrwałości w dążeniu do celu oraz samych pięknych chwil na nowym etapie edukacyjnej przygody. Powodzenia w szkole!
Życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!
![]()









