Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy dla przedszkolaków to długo wyczekiwany dzień i doskonała okazja do naładowania pozytywnej energii, integracji i zabaw z rówieśnikami. W dniu 7 lutego (w młodszych grupach) i 8 lutego (w starszych grupach) odbyła się w naszym przedszkolu zabawa karnawałowa, która wzbudziła u przedszkolaków wiele emocji. Pięknie udekorowana sala stworzyła klimat do zabawy, wśród uczestników trudno było rozpoznać dzieci. Rodzice zadbali o oryginalne przebrania, które umożliwiały przeistoczenie się w ulubione postaci. Panie wcieliły się w role animatorów i zachęcały do tańca przy skocznej muzyce. Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkursach i zabawach muzyczno-ruchowych. Kolorowe pociągi, szalone pląsy przy muzyce, nauka układów tanecznych wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Nikt nie mógł się nudzić, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Oczywiście znalazł się też czas na chwilę oddechu i słodki poczęstunek dla rozbawionych przedszkolaków. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów. Wszystkie dzieci wyglądały wspaniale i kolorowo w pięknych kreacjach.