Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, 13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej cała społeczność przedszkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez dzieci z grup: „Sowy”, „Zajączki”, które pod okiem swoich pań zaprezentowały część artystyczną. Jak co roku, dzieci z naszego przedszkola postanowiły podziękować swoim paniom i pracownikom za trud włożony w ich wychowanie, edukację i opiekę.

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie.

Pani Dyrektor pogratulowała pracownikom przedszkola osiągnięć i złożyła życzenia wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy, do których dołączyli się przedstawiciele Rady Rodziców obecni na uroczystości. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Na zakończenie programu artystycznego przedszkolaki obdarowały wszystkich gości własnoręcznie przygotowanymi laurkami – pięknymi słonecznikami.