Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Kropki. Głównym celem tego dnia jest pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Obchody Dnia Kropki w naszym przedszkolu rozpoczęły się od zapoznania dzieci z historią małej dziewczynki Vashti, która jest bohaterką książki „The Dot” Petera Reynoldsa. Dzieci brały udział w wielu kreatywnych zabawach oraz tworzyły piękne prace plastyczne których bohaterem była „kropka”. Dzieci liczyły i malowały kropki, brały udział w zabawach ruchowych z kropką. Tego dnia Przedszkolaki wspaniale się bawiły i odkrywały swoje talenty inspirowane kropką. Był to dzień pełen radosnej, twórczej i kreatywnej zabawy. Bądźmy kreatywni! Pamiętajmy, że wszystko zaczyna się od kropki!