Zumba – kolejny dzień z akcją MOVE WEEK

W naszym przedszkolu w środę dzieci wzięły udział w zajęciach „Zumby”. Zajęcia te zacierają granice pomiędzy fitness’em, a rozrywką. Dzieci bardzo chętnie wykonywały polecenia, bawiąc się przy wspaniałej muzyce i atmosferze jaka panowała podczas zabawy. Zumba promuje zdrowy tryb życia u dzieci, oraz kształci umiejętność, odpowiedzialność, zaufanie, oraz pracę zespołową. Podczas takich zajęć maluchy uczą się nie tylko tańca, ale i również koordynacji, równowagi, oraz ćwiczą pamięć.
Zabawa była przednia, w której również chłopcy uczestniczyli z wielkim zaangażowaniem. Dzieci dowiodły, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością oraz, że nawet tak energiczny taniec jak zumba nie jest w stanie obniżyć ich poziomu energii – wciąż było mało i mało.

#NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu
@V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy”DolnyŚląsk”