Mikołaj u „Jeżyków”
6 grudnia w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,,magiczny świat Świętego Mikołaja ”. Jeżyki wyglądały jak mali pomocnicy Mikołaja, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były – na czerwono i ,,mikołajkowo”. Dzieci uśmiechnięte i bardzo podekscytowane dźwiękiem dzwoneczka i śmiechu „ HO,HO,HO” z ogromną radością przywitały Świętego Mikołaja. Każde dziecko złożyło obietnicę, że przez kolejny rok […]










