Galerie – Grupa I

Grupa I - Dzieci z misiowymi maseczkami
Dzień Pluszowego Misia

Podczas Dnia Pluszowego Misia prowadzone były różne zajęcia związane z pluszowymi misiami m.in. taniec z misiem, zabawy ruchowe z misiem. Dzieci wykonywały różne prace plastyczne. Przedszkolaki poznały również różne bajki o misiach. Dużą niespodzianką okazała się wizyta dużego niedźwiadka, który bawił się z nami wesoło. Misie na pamiątkę tego miłego dnia zabrały do domu misia […]

Grupa I - Dzieci na tle napisu Dzień Praw Dziecka
Dzień Praw Dziecka

21 listopada w przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Wszystkie przedszkolaki wspólnie świętowały dzień swoich praw. Odbyły się zajęcia pokazowe o prawach dziecka, odśpiewano piosenkę o prawach dziecka oraz odbył się przedszkolny marsz z niebieskimi akcentami, symbolizując wspólne świętowanie ze wszystkimi dziećmi na całym świecie.

Grupa I - Dzieci z flagami Polski
Obchody Święta Niepodległości u Misiów

Dnia 10 listopada 2022 r. w przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Grupa III przedstawiła bajkę pt: ,, Smok Wawelski” , którą najmłodsze przedszkolaki oglądały z ogromnym zaciekawieniem. Maluszki recytowały wiersz pt: „Polska” Ryszarda Przymusa oraz zaśpiewały piosenkę o tym samym tytule. Na zakończenie apelu odśpiewaliśmy Hymn Polski. Link do nagrania […]

Grupa I - Zdjęcie dzieci podczas pasowania
Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 4 listopada 2022r. Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich gości, rodziców oraz przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Następnie pani dyrektor Anna Stańczyk dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. […]

Grupa I - Dzieci podczas zabaw tanecznych
Dzień Postaci z Bajek

Bajki odgrywają ważną rolę w życiu każdego malucha. Bawią, rozwijają wyobraźnię, wzbogacają słownictwo. Postacie z bajek są uwielbiane przez dzieci, często stają się także ich przyjaciółmi. Postacie z bajek mają swoje święto, które obchodziliśmy 7 listopada. Dzięki dzieciom, które do przedszkola przybyły przebrane w piękne bajkowe stroje przenieśliśmy się w ten wyjątkowy świat przygód. Wspólnie […]

Grupa I - Zdjęcie grupowe na tle dekoracji
Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej przypadające w dniu 14 października, w naszym przedszkolu obchodzono bardzo uroczyście. Grupa ,,Misie” po raz pierwszy wystąpiła publicznie składając życzenia wszystkim pracownikom naszego przedszkola. Wiersze i taniec naszych najmłodszych przedszkolaków nagrodzony został wielkimi brawami.

Grupa I - Dzieci z napisem Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka

30 września w naszej grupie  był dniem wyjątkowym dla wszystkich chłopców – obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Chłopcy otrzymali od dziewczynek serduszka ze słodkim upominkiem oraz moc życzeń!

Grupa I - Dzieci z grupy 1 i 2 na wspólnych zajęciach z okazji Dnia Jabłka
Dzień Jabłka

28 września wspólnie z grupą ,,Wiewiórki” obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka. Dzieci poznały wiele ciekawostek na temat jabłek. Słuchały pięknego opowiadania o jabłkach, wykonały zadanie a także wzięły udział w zabawach tańcach i konkurencjach z jabłkami. Milusińscy na koniec wykonali piękne prace plastyczne oraz zajadali się pysznym jabłkami. Ten dzień minął jabłkowo.

Grupa I - Dzieci w kółku z darami jesieni
Witamy Jesień

23 września do przedszkola przybyła ,,Pani Jesień” z koszem pełnym darów z sadu, lasu i ogrodu, które na zajęciach pomogły w rozwiązywaniu jesiennych zagadek. Pląsom i zabawom towarzyszyła muzyka i jesienne piosenki: „Pani Jesień”, „Liście w parku”, „Jeż”, „Warzywa”, „Taniec kasztanów”, „Kolorowe listki” itp.

Grupa I - Dzieci z balonami w Dniu Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka

Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Dzień ten w grupie ,, Misie” upłynął pod znakiem dużej ilości zabawy i ruchu a zwieńczony został pamiątkowymi zdjęciami i słodkim poczęstunkiem.

Skip to content