Galerie – Grupa III

Grupa III - Zabawy z chustą animacyjną
Dzień Przedszkolaka

20 września świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten dostarczył dzieciom okazji do wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakami. Dziś za drzwiami grupy III „ działa się magia”: ciekawe rekwizyty, sprzęty, wspólne zabawy muzyczno- ruchowe, udział w konkursach, tańce, prezenty od pani Dyrektor. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Naszym „Wiewióreczkom” życzymy samych […]

Grupa III - Dzieci przeglądają ulubione książki
Moja ulubiona książka

Dzieci z grupy III przyniosły swoje ulubione książeczki. Z wielkim zainteresowaniem oglądały przyniesione książeczki wspólnie z innymi dziećmi.

Grupa III - Dzieci podczas zajęć o segregacji śmieci
Wiewiórki uczą się zasad segregacji śmieci

15.09. grupa III Wiewiórki wzięła udział w akcji „ Sprzątanie świata”. Przed wyjściem w plener dzieci zostały wprowadzone w tematykę dbania o środowisko. Rozmawialiśmy o konieczności nie śmiecenia, segregowania odpadów i ochrony przyrody. Następnie pełne zapału Wiewiórki ruszyły w teren, Wybraliśmy znajdujący się w pobliżu przedszkola utwardzony plac. Akcja miała na celu rozbudzenie współodpowiedzialności za […]

Grupa III - Dzieci z woreczkami na głowie
Zabawy ruchowe

Zabawy ruchowe w przedszkolu są bardzo ważnym elementem dnia. Najbardziej odpowiadają potrzebom i zainteresowaniom przedszkolaków, rozwijając sprawność fizyczną. Poprzez zabawy ruchowe dzieci kształtują postawę ciała, uczą się współpracować w grupie, dyscypliny oraz zasad panujących w świecie.

Grupa III - Dzieci przy pomniku gen. Józefa Bema
XV Rajd Przedszkolaka

Dnia 15 czerwca nasza grupa została zaproszona przez PTTK oddział „Ziemi Tarnowskiej” do udział w XV RAJDZIE PRZEDSZKOLAKA. Celem organizowanego Rajdu jest popularyzacja wśród dzieci wiedzy o Tarnowie, zabytkach i ciekawych miejscach. Rajd pod kierunkiem przewodnika przebiegał w formie spaceru po Tarnowie, Dzieci rozpoczęły Rajd na Rynku, poznały historię i znaczenie Ratusza, zwiedziły Katedrę, najstarszą […]

Grupa III - Dzieci z dyplomami
Jeżyki laureatami konkursu plastycznego!

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesów naszych dzieci! Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego pt. „Warto być dobrym” za wymyślenie i stworzenie pięknych i mądrych książeczek. Szczególne gratulacje dla Marysi za zajęcie 1 miejsca i dla Julka za 3 miejsce! Brawo!

Grupa III - Dzieci siedzą na sali gimnastycznej
Zabawy integracyjne

Grupa Jeżyków zawsze bardzo chętnie integruje się w zabawach z kolegami z młodszych grup. Dzielimy się sekretami z grupą Wiewiórek w miłej, muzycznej atmosferze.

Grupa III - Dzieci z flagami
Dzień Flagi

Święta majowe poprzedziliśmy zajęciami związanymi z historią Polski oraz symbolami naszego kraju. Dzieci poznały legendy, recytowały wiersze i uroczyście odśpiewały hymn Polski. Dzień Flagi uczciliśmy spacerem po osiedlu.

Grupa III - Dzieci z balonami na spacerze z okazji Dni Ziemi
Świętujemy Dzień Ziemi

„Ziemio, nie chcemy abyś była zniszczona, chcemy abyś była cała zielona, więc przysięgę Ci składamy, że zniszczyć  Ciebie nie damy!” Nasza grupa z hasłem ekologicznym „Nie wyrzucaj w lesie śmieci, apelują wszystkie dzieci” wyruszyła na marsz w okolicy przedszkola. Naszą postawą promujemy zachowania proekologiczne.

Grupa III - Dzieci podczas zabaw karnawałowych
Bal Karnawałowy w naszej grupie

Zabawa karnawałowa w naszej grupie była bardzo ekscytującym wydarzeniem. Wszyscy mieli w tym dniu ciekawe przebrania. Nasze dzieci zmieniły się w postacie z bajek, kreskówek i superbohaterów. Z radością wkroczyliśmy w zaczarowany świat zabaw, gdzie każdy mógł zaprezentować swój strój, zatańczyć z najlepszym kolegą i całą grupą. Były konkursy, zabawy taneczne, a w przerwie zdrowy […]

Skip to content